Poszukujemy grafika komputerowego

Zadania:
1. Opracowywanie koncepcji graficznych materiałów promocyjnych i wizerunkowych:
a. Plakaty/ulotki,
b. banery,
c. foldery,
d. wizualizacje ofert,
e. prezentacje szkoleniowe.
2. Projektowanie na potrzeby Internetu.
3. Obróbka i szparowanie zdjęć.
4. Projektowanie opakowań i etykiet produktów

Profil:
1. Kreatywność poparta portfolio.
2. Doświadczenie na stanowisku grafika.
3. Znajomość zagadnień DTP.
4. Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, CorelDRAW, InDesign.
5. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność.
6. Zainteresowanie nowymi rozwiązaniami w zakresie grafiki i marketingu, chęć zdobywania wiedzy.
7. Dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
1. Znajomość Adobe AfterEffects w stopniu podstawowym.
2. Umiejętność projektowania stron internetowych
3. Projektowanie animacji 2D lub 3D.

Zapewniamy:
1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
2. Możliwość ciągłego rozwoju.
3. Możliwość realizowania własnych pomysłów.

Nie jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy zdalnej.

OBEN